Pomagamy wyrażać emocje

Klienci = ❤️

Nieustannie dążymy do osiągnięcia perfekcji w naszych produktach. Cały czas rozwijamy się dla Was, abyście mogli cieszyć się dobrą jakością produkt i szybką dostawą.

Kontrola jakości

Własna produkcja 🦾

Pomimo tego że gwarantujemy świetną jakość druku, w naszej ofercie dostępna jest opcja użycia dedykowanego lakieru na powierzchnię nadruku. Dzięki temu zdjęcie będzie wyglądało jeszcze bardziej realistycznie.

Bezpieczna dostawa

Pakowanie 📦

Najważniejszym etapem w naszej pracy jest pakowanie Waszych paczek. Dokładne sprawdzanie jakości szkła organicznego oraz druku wraz z estetycznym opakowaniem zamówienia pozwala wręczyć Poster bezpośrednio na adres znajomego bądź innej bliskiej osoby.

Przenieś emocje OFFLINE

Personalizacja 🎨

Stworzyliśmy wygodny kreator, który ułatwia projektowanie twojego personalizowanego Postera. Dzięki niemu możesz zobaczyć efekt końcowy jako wizualizację Twojego Postera.

Jesteśmy w kontakcie

Wsparcie klientów 💬

Chcemy zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie niezależnie od kanału komunikacji.

Oferujemy sprawną obsługę wiadomości przez maili, live czat, Messengera oraz telefonicznie.

Zachowaj wspomnienia z @homypost_pl🤍
Prezent, który na pewno zaskoczy Twoich bliskich - poster ze zdjęciem i piosenką, która kojarzy się z jakimś wyjątkowym dla Ciebie zdarzeniem 👼🏻
Zapisz swoje ulubione posty i utwory offline, tworząc atrakcyjny element, który możesz umieścić w dowolnym miejscu w domu ⭐️

Joanna Wołowiec @woloviec